| adela2012 a întrebat:

La ce se da admitere pentru a intra la Academia Nationala de Informatii Mihai Viteazul? Din ce m-am informat am vazut ca se da la istorie, romana, engleza, un test psihologic si mai este un test de cultura generala. Mai este ceva in plus? Si pentru acel test de cultura generala se poate gasi o carte ceva de pe care sa invat pentru a stii ce imi pica?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti detaliat toate raspunsurile la intrebarile tale, acum orientativ, in Admiterea 2017 si apoi in admiterea din anul cand vei da admitere.