| Gentiana a întrebat:

La ClubPenguin, cum pot sa ajung in camera aia de ninja?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal invingi pe sensei in dojo si dupa iti da bentita si te duci acolo daca esti membru poti sa fii ninjafire eu is

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal invingi pe sensei in dojo si dupa iti da bentita si te duci acolo daca esti membru poti sa fii ninjafire eu is

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa fi ninja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal invingi pe sensei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebeuie sa ai centura neagra si dupa te mai lupti pana primesti o chestie de pus la ochi dupa te lupti cu Sensei trebuie sa il invingi si daca il invingi poti intra in camera aia. fundita?! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Stephenye a răspuns:

Pai trebuie sa castigi lupta cu sensei apoi primesti o de aia de pus la ochi si intri acolo