| Raspundeti a întrebat:

Buna!
Cum se joaca ClubPenguin?
Funda! big grin

2 răspunsuri:
| karinutzza a răspuns:

Pai.prima data stau in asteptare, apoi ii iei tu cu mouse-ul si-i pui pe un loc de acolo, apoi astepti sa se hotareasca ce vor sa manance, apoi striga ei ceva si trebuie sa mergi si sa pui pe el, deasupra lui iti apare diferite mancaruri, dar tu astepti sa-i vina comanda la tejghea, apoi mergi si o iei, si apoi i-o mdai. Dupa ce termina de mancat iei bani si ai termina.Asa faci cu toti ceilalti. Sper ca te-am ajutat. Funda! big grin

| alex96845 a răspuns:

Buna! Raspundeti? club penguin este foarte tare ex:trebuie sa faci centura neagra, sa fii agent secret{in fiecara saptamana misiune noua, daca ai meber e mai distractiv poti cumpara haine case lucruri pentru case.
Distractie placuta! alex big grin