| roxana_3970 a întrebat:

La limba romana ni s-a cerut sa facem un proiect pe grupe.Eu sunt sefa a unui grup de 6 fete si ne trebuie un nume de cel mult 2 cuvinte.Imi dati va rog cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| yekto a răspuns:

Roxana. mai bine pune aceasta intrebare grupului respectiv de fete. din 6 minti sigur o sa scoateti cel mai bun nume. noi cei de aici nici nu va cunoastem si nici nu suntem implicati in vreun fel in proiect. putem debita numai prostii, multi facand asta insperanta de a mai obtine un vot ceva.
PS: un leader adevarat este cel ce rezolva problemele cu echipa lui, o conduce spre rezultatul cel mai bun. nu e acel ce vine cu solutii imprumutate de la altii
succes

4 răspunsuri:
| Ionuttt a răspuns:

Inteligenta fetelor!

| clin a răspuns:

Invingatoarele celebre.
Castigatorii inteligenti.
Puterea creierului.

| valeria2000 a răspuns:

Grupul fetelor, cool girls, cele mai tari.

| lalytzza a răspuns:

Invingatoarele, grupul r, fetele smart, luptatoarele