| Monyyyyy a întrebat:

La Politehnica in Cluj masterul se poate face și după masa, având in vedere ca majoritatea lucrează? Întreb din curiozitate

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si dupa masa, si la pranz unii fac si la cina
Sper ca stii de gluma

| Adry05 a răspuns:

Depinde de profi. în general se cmulează toate cursurile în 2 zile, în general weekend, și unii aleg să le pună seara dar mie de exemplu mi le pusese ca naiba, joi și vineri de la 12 la 19...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai aproape toate cursurile de master de fac seara. Cam 90 % din facultati fac asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Cel mai bine este sa cauti un orar de master de la facultatea care te intereseaza.
In anul 2 de master cand faci orele pentru lucrarea de dizertatie se negociaza cu profu' indrumator in general si mai toti vin seara cand ies de la serviciu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Mai ales acum, masterul se face online. Cunosc persoane înscrise la master acum.

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Eu din cate stiu scoala e pe primul loc, asa m-a inv mama acss