| Elena_Emilia_2000 a întrebat:

La scoala de agenti de politie Vasile Lascar, cat de greu e? Ce cursuri sunt acolo? Ma intereseaza programul de acolo si cat de dificil e!?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Dai un search pe google cu urmatoarele cuvinte: Scoala de agenti de politie Vasile Lascar Campina, iar apoi dai click pe primul link-ul care este si site-ul lor, iar acolo vei gasi o gramada de informatii despre aceasta scoala: Tematica, Precizari, Bareme probe fizice, Rezultate, etc.

Succes,