| youtubername a întrebat:

La UBER EATS se poate lucra de la 16 ani?
Si iti trebuie neaparat o bicicleta? De exemplu daca am o matocicleta nu am voe

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu se poate!--- trebuie sa ai varsta minima de 18 ani. Vezi confirmarea intr-un anunt mai vechi, inactiv la acest moment: https://www.bestjobs.eu/ro/loc-de-munca/curieri-bucuresti-uber-eat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minim 18 ani si sa ai motocicleta, sau scuter electric.

| alex495 a răspuns:

Daca e electrica merge. Gen scuter electric, moped electric etc. Stiu ca nu trebuie sa poluezi si daca e pe benzina e clar

| Andrei_Buzduga_2001 a răspuns:

Poti lucra!
Suna la 0771323460 e un partener, iti dau ei mai multe detalii