| Alxblx a întrebat:

Lucrează cineva de la BGS aici? Va rog să-mi ziceți ce salariu este la aceasta firma și care este diferența dintre paznic și agent intervenție.

2 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Pazic stai la magazin 8 ore si esti responsabil de acesta, sa nu se fure, sa nu ia-sa sandaluri.
Ca si Agent de interventie esti chemat cand apar acele scandaluri, esti chemat daca se declanseaza vreo alarma la vreo firma cu care aveti contrat ( poate is hotii).

| ioan452 a răspuns:

Agentul de intervenție are salariul cuprins între 2000 și 2500 lei iar paznicul din magazine de exemplu maxim 1700 lei. Paznicul simplu păzeste magazinul sa nu se fure ceva iar agentul de intervenție este chemat la scandaluri atunci când se bat oamenii.