| Jemary a întrebat:

Ma ajuta intr-un fel la examen la Facultatea de Limbi Straine daca am o diploma de Cambridge? Mai dau examen nu mai dau, sau am vreun avantaj ceva? Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

Diploma de cambrridge te ajuta la facultate dar nu prin faptul ca nu mai dai examenele de intrare

| Jemary explică (pentru chitaramea):

Inteleg! Nu scap de examen, dar spui ca ma ajuta... poti fi mai precisa, daca ai idee?

| chitaramea a răspuns (pentru Jemary):

Daca vrei pot sa ma interesez iti pot raspunde spre joi vineri dac vrei ca atunci pot sa intreb pe cineva care sigur sigur stie

| Jemary explică (pentru chitaramea):

Chiar te rog! happy