| Malvina24 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un link unde as putea sa vad subiectele care s-au dat anul acesta la titularizare la lb.romana? Va multumesc mult, am mare nevoie de subiecte!

7 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

@Lora explica-mi si mie ce intelegi ca eu din raspunsul tau chiar nu inteleg nimic si nu-mi e de folos cu nimic.

| Malvina24 explică:

@imi explici si mie ce anume intelegi tu? Ca eu din raspunsul tau nu inteleg nimic si nu imi este de folos absolut deloc! O seara placuta!

| Malvina24 explică:

Lora eu cer subiectele pentru mami care anul acesta a terminat la lb romana si franceza, a luat 9. 50 la licenta dar nu a dat titularizarea din cauza unei probleme si dorea sa vada cum aratau subiectele ca auzise ca sunt grele, asta e tot, eu nu doresc sa urmez facultatea de lb.romana la fel ca ea, am alte planuri, ai inteles gresit! Nu te intreb nimic in legatura cu deciziile tale de a acepta sau nu o cerere de prietenie, e contul tau viata ta ai libertatea de a alege, de a face ce doresti! Eu nu am cerut nimanui ceva ce nu poate face(aici pe TPU) deci in privinda 'cererilor de prietenie'' gandim diferit spun asta pentru ca daca si adminii ar gandi la tine nu ar mai exista ''cererea de prietenie'' sau ar fi inutila! O seara frumoasa si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://examen-bac-titularizare.blogspot.com/
cam asta e ce am gasit... sper sa iti fie de folos!
pup, ai grija de tine:)

| Arisa a răspuns:

Uite aici, sper sa iti fie folositor.
http://subiecte2010.edu.ro/Titularizare/