| miruna_6936 a întrebat:

Ma gandesc sa devin educatoare, ce sfat mi-ati da? Da\Nu.

Răspuns Câştigător
| MalinaAndreea a răspuns:

Frumoasa meseria dar eu as spune nu.Trebuie sa ai rabdare mare cu acei copii,daca unu pateste ceva si era in grija ta..., multe certuri:El mi-a luat papusa, ea m-a tras de par.Of iesi la pensie mai devreme decat crezi.

6 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu. bani putini!

| SmileFreedom a răspuns:

Daca ai rabdare cu copiii si iti place sa te joci cu ei poti sa te faci educatoare.Dar ar trebui sa ai in vedere si salariul.Succes!

| myhaelamar86 a răspuns:

"mi-ati". Educatoare NU.

| aia a răspuns:

Daca iti place sa stai cu copiii daca ii suporti daca iti place sa te joci cu ei da... daca nu ii suporti cand tipa plang etc...si te apuca vreo criza de isterie nubig grin

| justdani a răspuns:

In primul rand vreau sa te felicit pentru. curajul de a alege aceasta meserie,deoarece in tara noastra putini se axeaza pe invatamantul prescolar, apoi vreau sa iti spun ca totusi chiar daca uni nu vad avantaje in alegerea ta, este mai bine. ca in viata sa facem ceea ce ne place.eu iti spun da.happy

| miruna_6936 explică:

Multumesc pentru sfaturi cred ca renunt.