| anonim_4396 a întrebat:

Mai am o intrebaretongueoti fi reprezentant avon daca ai sub 18 ani?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

La Oriflame poti daca ai peste 16 eu inscriu reprezentanti

| ASIGURATORUL a răspuns:

DA, trebuie sa ai 15 ani impliniti. Legal, conform codului muncii, angajarea sub varsat de 15 ani este interzisa. De la 15 pana la 16 ani se poate dar cuacordul parintilor sau a reprezentantilor legali. Tinerii pana in 18 ani pot munci maxim 6 ore/zi-30 ore/saptamana, fara ore suplimentare, fara munca de noapte, fara munca in conditii grele.

| aia a răspuns:

Da dar ai nevoie de o copie dupa buletinul unuia dintre parinti am eu o colega in varsta de 15 ani care este

| sibiuavon a răspuns:

Poti,dar cu conditia sa pui comenzi pe numele unei persoane majore.pentru mai multe informatii ma gasesti la id:sibiuavon...te pup

| iolanda_4444 a răspuns:

Poti fi reprezentanta chair daca ai sub 18 ani, dar ai nevoie de acordul unui parine sau a unei persoane majore. De preferat mama.
Daca esti interesata ma poti contacta:

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon
iolanda_avon@yahoo.com

| sim90 a răspuns:

Da,poti cu copia dupa buletinul mamei. daca esti din botosani add dohotariu_simina si te pot inscrie

| avon a răspuns:

Poti fi reprezentanta chair daca ai sub 18 ani, dar ai nevoie de acordul unui parine sau a unei persoane majore. De preferat mama.
Daca esti interesata ma poti contacta:

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon
daddy_bebytzu@yahoo.com