| iulianalarisa a întrebat:

Mai este liceul de politie din buzau?

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da uite cateva detalii http://www.mai.gov.ro/index03_1.htm

| NOC a răspuns:

Domnisoara allinna, ti-am spus la intrebarea cealalta deschisa de initiatoare ca dezinformezi. Chiar si fostele licee din cadrul Ministerului de Interne aveau statut de liceu militar. Din moment ce tu ai ajuns sa contrazici informatiile aflate pe un site oficial, aceasta spune multe despre ceea ce crezi ca stii despre subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de ajuns sa intri pe google.bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela acela este liceul militar din Buzau nu cel de politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din kate stiu eu cel din bz este likeu miliar nu de politie! nu stiu sigur daca la campina mai este dar nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt absolvent al liceului "neagoe basarab"buzau al m. a. i (liceul de politie) imi pare rau sa te informez dar aceste licee de politie de la buzau respectiv ploiesti s-au desfiintat in anul 2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din cate stiu este de politie nu militari... da in fine cica nu mai este s-a desfiintat...si eu vruiam tot acolo sa dau da soarta!