| alex887756 a întrebat:

Masinile electrice vor mai avea nevoie de mecanic auto? Si daca va avea nevoie de mecanic sarcinile lui o sa imputineze fata de momentu de faata?

1 răspuns:
| olian a răspuns:

Da o sa aiba nevoie de mecanic,tot timpul o sa fie nevoie de mecanici,acum masinile electrice sun doar in probe, mai dureaza foarte foarte mult ca sa fie o rasturnare de situatie, masinile care sunt acum nu o sa dispara asa usor imagineaza-ti ce crize economice s-ar putea produce asa ca daca esti sau vrei sa devi mecanic tine-o tot asa ca se castiga bani daca stii meserie.