| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa dai la politia de frontiera?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde vă vin in minte toate intrebările astea pur si simplu imbecile idioate, de unde? Merită sa dai la politia de frontieră? Dai unde vrei nu ne intreba pe noi, tu te gîndesti numai din punct de vedere al salariului daca merită? Altceva nu te preocupă? Ce dracu aveti in cap? Paie?

| SingleForOne a răspuns:

Gândește-te că, în primul rând, trebuie să fie noi generații de oameni în fiecare sector din societate. Oameni tineri, descurcăreți, inteligenți, s-a.m.d. Oameni care să aplice legile, să facă controale serioase fără să aiba opriri corupte (politice, bani, faimă, etc). Dacă gândești din perspectiva corupției, salariului, pensiei, și alte beneficii, atunci cel mai probabil îți meriți salariul minim pe economie sau maxim cât poți cuprinde în ani de experiență.