| aramnicolae a întrebat:

Merita sa dau la UBB?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Daca vrei sa inveti UBB e cea mai buna din tara.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce la UBB? Are vreo 12 facultati. As zice ca merita la drept, matematica, litere, fizica, FSEGA. In rest sunt de umplutura, Dupa 5 ani de UBB(licenta si master) iti pot spune ca acestea sunt facultatile serioase din UBB. Mult spor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UBB este universitate si nu facultate. Adica este compusa din mai multe facultati. Iti sugerez sa alegi ceva serios de la UBB sau mai bina la Universitatea tehnica sau chiar medicina de la cluj.

| Anon31241212 a răspuns:

Da normal. E o universitate super buna. Profii sunt super deschisi la minte. Du te cu toata increderea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anon31241212):

UBB e universitate. happy

| Anon31241212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da scuze. M am grabit cand am scris. E ok. Am prieteni acolo la diverse facultati: fsega, info, etc. Si is super multumiti.