| Aloo123 a întrebat:

Merita sa devin politist din pasiune? Vreau sa aplic la Scoala de Agenti de Politie "Vasile Lascar". Pot sa ma intretin atat pe mine, cat si familia mea cu acel salariu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu un bucurestean din MAI care se da la maicamea si zice ca invarte manevre altfel naspa cu banii. Mai o. mita mai o chestie de carburant. In legiunea franceza ai salariu bun dar ca politai traiesti la limita singur

| OneReason a răspuns:

Daca te pasioneaza aceasta meserie de ce nu.

| GabrielGL a răspuns:

Da dar sa faci o facultate sa mai pui si cateva grade usor usor in timp si vei putea sa te intretii si sa NU IEI SPAGA

| Georgiana0505 a răspuns:

Daaaa! Si eu am dat acum la Oradea. Merita. Ai o gramada de avantaje!