| DanBalan2001 a întrebat:

Merita sa in ivat meseria de INGINER CONSTRUCTOR sau nu? Exemeple, avantaje.dezavantaje?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, merita!
Este o meserie care nu va murii niciodata si intotdeauna iti vei gasi de munca, pentru ca vom avea intotdeaua nevoie de costructii, indiferent in ce tara din lume esti.

Răspuns utilizator avertizat
| JackBoston a răspuns:

Avantaje:meserie banoasa
Dezavantaje:probleme de comunicare cu constructorii la locul de munca, responsabilitati uriase in santier fata de lucrarea pe care o ai si fata de subordonati.