| anonim_4396 a întrebat:

Nu am nici o idee ce slujba mi-as putea lua dupa ce termin liceul, facultatea.
La liceu sunt pe un profil economic care include si matematica cea ce nu suport.
Chiar nu ma vad muncind si chiar nu stiu sa fac nimic.
Sunt neindemanatica si nu imi place sa invat.
vreun sfat?

2 răspunsuri:
| ScarlatElenaa a răspuns:

Buna! eu te sfatuiesc sa termini liceul, iar la facultate intri de ex stiu o facultate in buc ASE si de imbini pe o ramura de ex:comert devi inspector OPC este cea mai usor profil si se castiga destul de bine ca inspector OPC te duci sa inspectezihappy

| Alexzadon a răspuns:

Contabilitate