| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Nu imi place nimic. Is anti-social si nu gasesc motivatie in nimic! Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ieri întrebai cum să îţi faci prieteni. Asta nu înseamnă că eşti anti-social, doar că nu ştii să te porţi. Nu confunda termenul.

Răspuns utilizator avertizat
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Intai nu iti convine nimic la tine. Daca nu inveti sa te accepti cum esti cu bune si rele esti in aer cu toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai iesi si tu pe afara
Sa iti faci prieteni noi

| NAT0 a răspuns:

Interesant. Sau nu.
Pune-ți întrebarea: „Care-i scopul meu în viață?".
Și așa o să aflii care ți-e ținta în viață și o să ai un plan pe care trebuie să-l urmezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Niklauss a răspuns:

Si eu la fel, bate palma!

Răspuns utilizator avertizat
| TabletaSB a răspuns:

Gasirea unui sens in viata nu e un lucru usor.
unii gasesc sens in plimbari, jocuri, casatorie, lectura, familie, fotbal, etc
fa ce-ti place tie, ce pasiuni ai. toti avem hobby uri.
stai linistit ca acum ai timp sa faci ce-ti place, dupa angajare nu o sa mai ai timp de asta.

| itisnotimportant a răspuns:

Începe să citești cărți de dezvoltare personală.