| deyutzzza a întrebat:

Nu-mi apara toolbox-ul la gimp... ce sa fac sa-mi apara?

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Downloadeza: GIMP 2, 4, 7 de pe gimp.org, si ma intrebi daca ai vreo problema.

| Dannyjj a răspuns:

Eu am in romana ca sa imi apara "trusa de instrumente=tool box" dau la ferestre(la tine "windows") si acolo ai tool box sau mai simplu vad ca la mine este si short key pe "ctrl+B" (apesti ambele taste de odata Ctrl B) sper ca a ajutatwinking dai funda

| Dannyjj a răspuns:

Eu zic sa dezinstalezi gimp, si instaleaza alta versiune, sa ia setarile de la capat(sa seteze ferestrele care sa fie deschise, la tine cred ca e pe desktop dar undeva iesit din partea vizibila, eu la winamp la playlist am reusit asta fara sa vreau)winking sper ca a ajutat

| deyutzzza explică:

Apas Ctrl B da tot nu-mi apare

| deyutzzza explică:

Asha am fc da nu mi-l deschide