| a12377877 a întrebat:

O sa dispara vreodata meseria de mecanic auto?

5 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Avand in vedere ca mecanica ne inconjoara la fiecare pas (incearca, pe parcursul unei zile, sa fii atent la cate parghii observi in jurul tau, cate suprafete care se afla in frecare=balamale, discuri de frana, etc), chiar daca in urmatorii 50 de ani vor aparea roboti care sa repare masini sau masini atat de ieftine cat sa nu mai trebuiasca reparate, meseria de mecanic nu are cum sa dispara. Cel putin nu atata timp cat exista gravitatie si atmosfera happy

| CupY a răspuns:

Atâta timp cât vor fi mașini. Nu.

| CosmiNeeel a răspuns:

Nu in niciun caz, niciodata atata timp cat exista masini
Si dupa cum vezi masinile se fabrica pe banda rulanta
Azi bmw x6 maine x7 si tot asa happy

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Fraiereeeeeeee

| Golondrina a răspuns:

Meseria de mecanic auto este cea mai cautata si bine platita meserie. Priveste pe strada si ai sa vezi ca sunt atat de multe masini incat nu sunt locuri de parcare.