| Anutacv a întrebat:

Ofer ajutor gratuit la crearea de rapoarte/statistici in Excel/Word!

Absolventa de studii economice, avand bune cunostinte si usurinta in utilizarea programelor MS WORD si MS EXCEL (tabele, grafice, ordonare, sortare folosind functii logice, de cautare si matematice), cu experienta de lucru de un an in procesare date si familiarizata cu CIEL Conta, doresc sa lucrez de acasa (prin intermediul e-mail-ului), cu program partial de 1-4 ore/zi, pentru o societate comerciala, fara plata, timp de 2 luni.
Daca aveti nevoie de ajutor urgent in :
-realizarea de statistici/rapoarte in Excel/Word privind vanzarile, clientii, produsele, facturile neincasate;
-lucrul cu baze de date mari pe care trebuie sa le prelucrati sau sa le verificati,
-elaborarea de oferte sau completarea de formulare, atunci sunt convinsa ca sunt persoana potrivita si ca va pot usura munca. Ma puteti contacta la ellaanut28@gmail.com.
Rog si ofer seriozitate.

Răspuns Câştigător
| boradan a răspuns:

Bravo! noi Romanii cu oameni ca tine ne mandrim!

1 răspuns:
| boradan a răspuns:

Respect!