| scorpion91s a întrebat:

Ok. so mare dilema...tocmai am terminat liceu si mai sunt cam 2 saptamani pana la inscrieri la facultate. M-am orientat relativ pe geodezie dar nu am gasit foarte multe informatii. E cineva de aici student al geodezie? Cum e facultatea, cum is materiile mai ales astea pe profil, topografie, cadastru etc si la mate cum merge treaba ca am vazut ca se face foarte multa...mersi anticipatbig grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se pare că nimeni de pe TPU nu ştie. Îţi sugerezi să mai cauţi pe diferite forumuri sau să întrebi pe anumite cunoştinţe. Cine ştie poate e cineva care a fost acolo! Baftă!