| andrei390 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor. M-am gandit sa dau la facultatea de geodezie. Intrebarea mea este pot sa dau la specializarea topografie? Am vazut ca e o meserie cautata si as vrea sa o urmez, puteti sa imi dati detalii in ce consta aceasta? Am vazut ca e si munca de teren dar in ce consta? Merita? Se castiga bine dupa facultate. Ofer funda

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-ți place, du-te, lasă banii, ei vin pe parcurs dacă ce faci e de calitate