| flor31 a întrebat:

Pentru a deveni secretara, ce facultate ar trebui sa urmez?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți trebuie facultate, ci un curs de secretariat computerizat!
Pa, pa.

| ikram a răspuns:

Pentru a deveni secretara nu sunt necesare studiile superioare (facultate). Sunt necesare studii medii (liceu).

| xOneTwoThree a răspuns:

La facultatea de stiinte si administratie publicahappy. Sper ca ti-am fost de folos fundiita?; o3

| Buffulete a răspuns:

Pai ca sa devii secrtetara nu trebuie sa urmezi facultatea, doar liceul :* si poti al liceu sa dai la stiinte sociala... funda?

| AlexandraAl a răspuns:

Eu consider ca iti trebuie o facultate pentru orice slujba in ziua de azi.asistenta manageriala si secretariat.-->stiinte ale educatiei