| KaanNoah a întrebat:

Pentru a intra la specializarea informatică de la facultatea de matematica si informatica trebuir sa mai dau vreun examen sau e de ajuns nota de la admitere?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar asa, trebuie sa ghicim despre ce facultate e vorba?

| KaanNoah explică (pentru suntserios):

Am scris wtf

| suntserios a răspuns (pentru KaanNoah):

Ce ai scris?
Sau poate nu esti constient ca in Romania exista vreo 10 facultati de mate-info.
una la Universitatea Bucuresti,
una la Univeristatea Iasi
una la Univeristatea vest Tm
una la Univeristatea Transilvania din Bv
una la Univeristatea Babes Bolyai din Cj
una la Univeristatea Ovideus din Ct
una la Univeristatea Lucian Blaga din SB
una la Univeristatea din Pitesti
una la Univeristatea din Craiova
una la Univeristatea din Galati
una la Univeristatea din Oradea

si astea sunt numai de stat

deci despre ce "Am scris wtf" ai scris?

| KaanNoah explică (pentru suntserios):

Nu era deloc necesara informatia asta. Vai de capul tau?‍♂️

| suntserios a răspuns (pentru KaanNoah):

Nu era... Ca toata facultatile au aceeasi metodologie si aceeasi structura in capul tau.

| goguPatent a răspuns:

Intru fumos pe site ul facultății care te intereseaza si vezi care e procedura de admitere ca e greu sa stim noi unde vrei tu sa dai admitere

| KaanNoah explică (pentru goguPatent):

Nici ca am vazut om mai prost

| goguPatent a răspuns (pentru KaanNoah):

Prietene, oare cum iti imaginezi tu ca noi ghicim la ce facultate vrei tu sa te duci? Crezi ca citim in stele sau in globuri de cristal? Sau in universul tau mic ai impresia ca exista o singura facultate de informatica la o singura universitate in toata tara?
In fine, daca nu esti in stare nici sa dai un search pe google sa gasesti site ul facultății nu vad ce tangente ai avea cu informatica...

| armygirl a răspuns:

Din câte știu se da un concurs prin aprilie mai iar apoi admiterea. Dar cică ar fi mai ușor la concurs.