| QuietAngel a întrebat:

Hey! happy Am nevoie de ajutor. Trec in calsa a 12-a, specializarea matematica-informatica intensiv (informatica) si nu stiu ce facultate sa urmez dupa liceu... Imi place informatica si ma descurc destul de bine si matematica imi place, dar aici ma descurc binisor... As vrea o facultate in Bucuresti, dar si celalalte sunt OK. Ce imi recomandati?
(P. S. Nu conteaza daca dau examen de admitere sau se intra pe baza mediei din 9-12.)

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai cel mai indicat este sa continui pe acelasi profil.iti va fi mai usor cu studiile avand deja o baza de plecare.

| Aly28 a răspuns:

Ase-Cibernetica sau Politehnicahappy

| QuietAngel explică:

Si... La Politehnica la Automatica si Calculatoare lucrez in PAscal sau in C/C++? thinking