| madaleen23 a întrebat:

Sunt eleva in clasa a 12-a, termin un profil de mate-info. Si as vrea sa urmez facultatea de ASE, specializarea Cibernetica sau Informatica economica. Insa ma deranjeaza ca nu dau examen de admitere, fapt pentru care nu imi garanteaza nimeni un loc la buget. As vrea sa ma sfatuiti insa daca cunoasteti vreo faculate la care as putea sa dau examen de admitere la matematica si/sau alte obiecte. Si care sa aiba profil real. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Politehnica-Automatică și Calculatoare.

| madaleen23 explică (pentru 0rlando):

Multumesc de sfat, Orlando. Ma voi documenta mai mult in acest domeniu

| 0rlando a răspuns (pentru madaleen23):

Cu plăcere. Dacă te înscrii în prima sesiune, ai șanse enorme să prinzi un loc la buget.