| steaua12 a întrebat:

Pentru cei care joaca la pariuri sportive vreau si eu niste pronosticuri pentru meciurile astea de duminica chelsea-man city milan-napoli cagliar -inter rapid-steaua atletico bilbao-real madrid va rog funda+Vot

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Chelsea-man.city x2, asa ma gandesc, pentru ca Chelsea in ultima perioada nu prea da randament.
Milan-napoli 1
Cagliar-inter x2
Rapid-steaua 2
atletico bilbao-real madrid 2, evident.

Succes, sper sa-ti iasa!

| Buza021 a răspuns:

Da gol man city, milan cu napoli x la pauza, da gol cagliari, rapid cu steaua sub 2, 5 goluri, bilbao cu real 2 la pauza. Dai o bere daca iese big grin

| navigator10 a răspuns:

Iti recoamnd site-ul http://biletulzilei.eu/ pentru pronosticuri si strategii pentru pariuri.