| ovi01 a întrebat:

cei care va pricepeti la paruri sportive ce bilet ziceti sa fac din meciurile astea : leverkusen- barcelona, lyon- apoel nicosia, milan - arsenal, zenit - benfica, cska moscava - real madrid, napoli - chelsea, basel - bayern muchen, marseille - inter milano. funda!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Leverkusen - barcelona 2
Lyon - Apoel 1
Milan - Arsenal 1
Zenit- Benfica 1
Cska M.- Real Madrid 2
Napoli Chelsea x
Basel Bayern x
Marseille - Inter 1
Bafta!

| Loveisintheair2 a răspuns:

Aaa Leverkusen-Barcelona-bagi pe 2; Lyon-Apoel nicosia-1; Milan-Arsenal-X, sau 2:Zenit-benfica- 2; Cska moskova-Real madrid-2; Napoli-chelsea-2; Basel-Bayer munchen-2 Marssei-interMilano-2; Astea sunttongue sper sa ai noroc