| xena222 a întrebat:

Pentru cei care joaca la stanley bet ce rezultate ati pune pentru aceste meciuri: real madrid-manchester city dinamo zagreb-porto malaga-zenit saint petersburg PSG-dinamo kiev ce rezultate ati pune
?

2 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Real Vs City - Vad un meci destul de echilibrat, cu cel putin 3 goluri. Daca ar fi sa joc la "scor corect" as zice 2-1
Dinamo Zagreb Vs Fc Porto - Probabil cel mai echilirbat meci dintre toate. Personal as merge pe un pariu "sub 2, 5 goluri"./ Daca imi ceri ins aun rezultat corect, zic 0-0

Malaga Vs Zenit - Aici as fi tentat sa incerc un pariu la pauza/final - As lua 1 pauza / x final. Ca rezultat, vad un 1-1

PSG Vs Dinamo Kiev - sub 2, 5 goluri, iar ca rezultat 1-0

| AstonMartin a răspuns:

Real-City - 1 (te uiti ce face real cu sevilla azi, daca e in forma, nu ai emotii, city e echipa foarte buna, dar in Europa nu prea a aratat nimic nici sezonul trecut)

Dinamo Z - Porto x2 desi are cota mica (zagreb e o echipa bunicica in Europa)

Malaga-Zenit 1x (spaniolii au probleme financiare acum, dar oricum joaca bine)

PSG-D. Kiev 1 (psg pana acum lasa de dorit, la cati bani s-au bagat, kiev cred ca va da gol sigur)

Asa as pune eu, nu voi fii respunzator daca ai pune si tu la fel, lundu-te dupa mine. Bafta!