| anonim_4396 a întrebat:

Pentru internet şi office (cam 500 euro), ce recomandaţi: laptop nou sau APPLE la Second Hand?

Răspuns Câştigător
| vladimirovici a răspuns:

Eu zic ca ce e nou e mai bun decat un laptop de la orice firma dar la second hand

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Laptop nou...
PS: Apple este o fita pentru majoritatea...se merita sa-ti iei doar daca traiesti in State altfel nu, parerea mea.

| MenInShadow a răspuns:

Un laptop nou. Tot ce e la "Scond Hand" se strica mai repede, desii costa mai putin... funda?:X

| Madaliinaaa a răspuns:

Iti sugerez sa iti iei un laptop nou ca sa fii sigur ca nu are ceva happy

| myfirstkill a răspuns:

Laptop nou pentru ca este nou si nu are probleme cu nimic softwer hardwer piese etc... da ia-ti cauta unu bun!