| UnnamedKM45 a întrebat:

Pistoalele cu aer comprimat mai pot fi folosite pentru auto-aparare? Dar nu cu bile de plastic,cu bile de cauciuc,alice, sau sticla.

Răspuns Câştigător
| anonim13597 a răspuns:

Nu ai voie sa il folosesti la aoto-aparare, ii numa pentru antrenament.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Am cautat dar nu am gasit nimic sad Oricum ar fi bine sa mergi sa intrebi la politie si iti vor spune sigur ce si cum.

| anonim13597 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nu ai voie sa il folosesti la aoto-aparare, ii numa pentru antrenament.

| anonim13597 a răspuns:

Nu, nu ai voie sa il folosesti la auto-aparare, ii numa pentru antrenament.