| cineva202 a întrebat:

Pot deschide salon de coafura si salon de tatuaje 2 in 1?

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Teoretic functioneaza, din punct de vedere legislativ totul este ok atat timp cat respecti ff bine regulile de igiena.
Poti face o reclama mai deosebita, va fi ceva unic, intr-adevar nu vor veni babe sa isi puna parul pe biguduri, dar vei avea mult mai multe cliente tinere care vor veni pentru coafor si poate le prinzi si la un tatoo daca tot au venitwinking

1 răspuns:
| がさいゆの a răspuns:

Nu prea merge(sa vada cei care se tund cum tipa aia de la tatuaje nu prea merge...)!