| bruhhh a întrebat:

Profesor bun meditatii informatica programare?/C++ online? Sau daca stiti vreunul in Tg jiu. Sa nu coste mai mult de 50 lei.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

M-as baga eu dar 50 de lei e cam putin...

| Osneros a răspuns:

Mă îndoiesc serios că cineva care dorește să dea bani unui profesor online va aduce mai departe de code monkey cu mentalitatea asta.
Online găsești gratis și mai bun decât găsești la aproape orice profesor, în special român. Evident, cursurile nu sunt în română. Dacă nu știi engleză, nici n-are rost să încerci, că te lovești de erori îngrozitoare când lucrezi cu templates și abandonezi proiectul, că n-ai cum să le înțelegi și nici să ceri ajutor.

Dacă vrei profesor "tradițional" (din lipsa unui cuvânt mai potrivit), atunci unul bun îți va cere sigur mai mult de 50 de lei / ședință.