| Nimeni20192018 a întrebat:

Recomandați înscrierea în armata, în actualul context de la granița?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| anonim3247 a răspuns:

Eu recomand că e loc de muncă sigur și de război poți să stai liniștit că nu vine nici un război peste România.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Da. Razboiul nu ține de tine sau de mine. Dacă e să vină, Ne prinde pregătiți de luptă.

| Ciprian09 a răspuns:

Dacă vrei sa te bagi în MapN și mergi pe criteriul asta de l ai scris, sincer, nu te as vrea alături de mine, indiferent de situație! #semper
#simul