| acris a întrebat:

Sal am intrat acum la medicina generala tg mures si sunt curioasa sa stiu daca mai e cineva care este acolo. poater ne cunoastem mai bine sa imi spuna si mie ce materii sunt in primul an cum sunt profi s a m d mersi

1 răspuns:
| miamiha a răspuns:

Buna. sunte eleva in clasa a XIIa si as dori cateva informatii cu privire la manualul din care trebuie sa invat pentru admitere la medicina. avand in vedere ca nu mai studiez biologia(sunt la profil uman) as dori sa imi achizitionez manualul corect.am auzit ca este un manual din care se formuleaza acele teste.ma poti lamuri un pic te rog?