| ReViNeMaScAtii a întrebat:

Sall TPU, am terminat liceul si dintr-o alegere mai proasta m-am inscris la facultatea de drept Sibiu
intrebarile mele sunt:
- mai am timp sa imi bag dosarul de inscriere la facultatea fortelor terestre din Sibiu?
-pot sa ma mut din semestrul 2 la academia fortelor terestre sibiu (Nicolate Balcescu),
-in ce consta probele sportive pentru admitere?
-cat costa taxa de inscriere?
-trebuie sa vorbesc la politie pentru ceva dosar?
am cautat pe net dar nu am gasit nimic concret si speram ca imi explciati voi
fundahappy

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Pai drept e una, fortele terestre e cu totul alta treaba. Plus de alta, la drept poti sa intri si cu un picior si o mina, iar la armata cam nu... De ce nu suni direct la ei sa intrebi? E ieftina telefonia ca braga in ziua de azi!winking