| Cosm1NNN a întrebat:

Cine stie cat este taxa anuala la Academia Fortelor Terestre " Nicolae Balcescu " Sibiu? Ma intereseaza si cazarea daca este gratuita. Cineva care a terminat aici sa ma ajute.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La aceasta academie nu exista taxa, totul este gratuit.

| Cosm1NNN explică (pentru Ioandelasal):

Pai pe site-ul lor scrie locuri buget, locuri taxa...
Si mai am o nelamurire, de ce aici sunt respinsi cei cu 8 si ceva media?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Cosm1NNN):

Nu stiu, nu m-am uitat pe site-ul lor, stiam ca academiile militare sunt total gratuite.
Pesemne ca sunt locuri putine, multi candidati pe un loc si atunci media de intrare este mare.