| anonimevere2013 a întrebat:

as dori si eu o placforma pe care sa-mi fac un blog in afara de blogspot.com wordpress sau ucoz sau un sait unde sa-mi fac forum dar nu pe ucoz sau forum hit gratuit altceva daca se poate va rog mult de tot.

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Vezi Webnode, ca au site si in romana si in engleza. Poti sa iti facis is site simplu sau poti sa introduci niste casute acolo si sa-ti faci forum.

Dar blogger, wordpress, ucoz ce au de nu-ti plac? Ca is curios tongue

Răspuns utilizator avertizat