| BestOfTheBest a întrebat:

Salut imi poate spune si mie cineva unde pot face site sau forum?(in afara de piczo, weebly, ucoz, webs sau forum gratuit.) funda happy

2 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Pai ai numerat cam toate platformele care le puteai folosii gratuite.
Daca vrei cumparati domeniu 250 lei, spatiu 40 lei pe luna, si gasesti o multime de platforme gratuite care sa le adaugi pe server, dar sper ca sti bine baza de date MySQL. succes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista gratuit ceea ce cauti, doar hosturi cumparate iti ofera aceasta posibilitate, ai nevoie de baze de date pentru un forum iar pe hosturi gratuite nu ai aceasta facilitate dar si altele.