| PaulMPIC a întrebat:

la Unirea Pascani admitere 2014 exista filiera profesionala?

Răspuns Câştigător
| paulik12 a răspuns:

Da. big grin
Colegiul Tehnic de Cai Ferate Unirea Pascani: 1) Profil tehnic(fabricarea produselor din lemn): poti iesi tamplar uiversal
2) Profil tehnic(Electromecanica):poti iesi electriomecanic material rulant

E liceu bun, au fost la noi in scoala si au prezentat mai multe despre liceu si despre profesionala.Pe luna iti ofera 200lei, daca esti de la tara iti deconteaza abonamentul. Ofera si bursa de merit. Fundita? big grin