| anonim_4396 a întrebat:

SALMAN KHAN are copii?
dar sotie?

6 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Nu are sotie si nici copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te interesa mai mult de sotie, asata cu copiii e de oha.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A avut o relatzye cu aishwariya rai... dar s-au despartzit acum are o relatzye cu katrina kaif... dar din kate am auzyt astazi, s-au despartzit copii nu are in nici un caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care este adresa de mail adica ID-UL actorului indian Salman Khan.Adresa unde ii poti scrie pe net.ADY

| Preity a răspuns:

Salman Khan are o relatie in momentul de fata cu Katrina Kaif si nu are copii.

| skumpykalexya a răspuns (pentru Preity):

A avut o relatie cu aishwariya rai si sau despartitt...si s-a casatori cu katrina kaif. dar nici cu ea nu ma e s-au despartit