| Valy6900 a întrebat:

Salut!
A lucrat careva la Autoliv Brașov montatori centuri de siguranța? Știți cum e?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mai degrabă mergi până acolo și întrebi la fața locului. Înainte sau după interviu poți merge să vezi exact despre ce este vorba și să stai de vorbă și cu muncitorii de la secția respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lucrat dar in alt judet. E cancer rau. Daca stai 2 minute in plus la pauza se uita la tine de parca ai omorat pe cineva. Ai 3 schimburi si ala de noapte e mai scurt da degeaba, ai 3 pauze cred si aia de mijloc e 30 min, nu e destul nici sa ajungi pana la cantina sa mananci, iti ie corn de la tonomat si manci pe banca ca un boschetar. De lucrat trebuie sa tragi si sa faci norma, si nu avansezi, in loc sa avansezi, te pune sefu pe alte masini sa tot tragi si pe alte linii sa isi faca si aia norma. E plin de oameni de la tara care fac 12 ore si se omoara pana la 50de ani. Am vazut o moarte in timpul in care am lucrat acolo laughing e foarte deprimant

Răspuns utilizator avertizat