| Catalin_Marin_1991 a întrebat:

Am terminat Facultatea de Stiinta si Ingineria Materialelor( profilul Ingineria sudarii)...si sunt in curs de angajare(am fost la mai multe interviuri)...ce sa aleg dintre inginer metalurg(Metalsid BRASOV), team leader(divizia de centuri BRASOV AUTOLIV), operator (HIB ROLEM BRASOV). Unde se castiga cel mai bine? si unde am sansele cele mai mari ca sa progresez in cariera?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca acesta meserie iti place, mergi acolo unde vei putea cu adevarat sa profesezi meseria de metalurg.