| GiuliaEFresh a întrebat:

Salut, Am 14 ani si miar place daca as lucra pe timp de vara.
Stiti ceva siteuri cu asa ceva sau pe unde se lucra?
fundita :*:*!

Răspuns Câştigător
| Alki a răspuns:

Multe firme de telefonie mobila/internet/cablu Tv, marketurile...au propiile pliante de prezentare.Te poti interesa, jobu-l presupune distribuirea pliantelor.Am inteles ca se plateste destul de binebig grin. Good luck!

3 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Nu stiu daca nu de la 15 ani pot sa lucrezi, dar trebuie sa incerci sa mergi prin fabrici, magazine etc. unde sa te angajeze ca sezoniera. Dar totusi imediat incepe scoala si de obicei la inceputul verii se fac angajaro de sezon

| Negru37 a răspuns:

Hey.s`a terminat vara aproapehappy

| eu_5525 a răspuns:

Pai site uri nu stiu dar ai putea sa te interesezi la mc...