| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 16 ani si caut loc de munca undeva in domeniul electronici(reparatii pc,laptop,telefon, electronice, electrocasnice) undeva in Ploiesti sau valenii de munte cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce calificare si cata experienta ai in domeniu?
Daca mergi sa te angajezi, SIGUR va trebui sa dai proba de lucru.
NIMENI nu te va angaja daca nu te pricepi suficient de bine si nu ai experienta, fiindca NIMENI nu va plati eventualele pagube si pierderi, facute de tine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce calificare ai ca cineva sa iti dea laptopul pe mana la 16 ani sa il repari?

| gabicoo a răspuns:

La 16 ani ai șanse pentru un loc de muncă la livrat pizza cu bicicleta sau la o terasa!