| anonimbuc21 a întrebat:

Salut.
Am 19 ani și din păcate doar 1.69 înălțime.
Si vreau sa merg la subofițeri politie.
Mi-e frica ca din cauza înălțimii sa nu fiu marginalizat sau luat în râs.
Multe cunoștințe polițiști mi-au zis ca nimeni nu are treaba.
Ce ziceți?
Cunoașteți polițiști mai scunzi!?

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Inaltimea ta nu e atata de mica incat sa te afecteze cu ceva la examenul de la subofiteri

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, inaltimea nu este criteriu eliminatoriu la Politie.
Din pacate, de luat in ras si marginalizat probabil ca vei avea parte, ca asa-i romanul, invatat sa faca misto de oricine.
Acum depinde numai de tine, cat de bine stai cu nervii.

| anonimg a răspuns:

Nu are cine si nici motiv sa rada. Pur si simplu aplici la scoala respectiva si ei iti vor spune daca te accepta sau nu. Punct.

| RobertMoon a răspuns:

Daca inaltimea iti permite sa dai la subofiteri politie nu trebuie sa iti pese ce cred ceilalti despre tine, iar intrebarea cu Cunoasteti politisti mai scunzi nu-i vad rostul. Cu ce te incalzeste daca raspunde cineva cu da sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi un pitic de polițist de care va trebui să aibă grijă celălalt cu care vei fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pitic de polițist vei fi care îl vei încurca și pe celălalt cu care vei fi pe echipaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te faci altceva ca să nu stai pe capul la altul toată ziua.

| anonimbuc21 explică (pentru anonim_4396):

Îți stă mai bine mort decât viuhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimbuc21):

Mai am destul până mor.

| anonimbuc21 explică (pentru anonim_4396):

Crezi tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimbuc21):

Ești pitic ca să ai autoritate și îmbrăcat in polițist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimbuc21):

Fă-te polițist să râdă toți de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi tot timpul o problemă pentru ceilalți polițiști că nu vei avea autoritate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A ajuns poliția de râs cu pitici și grași burtoși de la 25 de ani.

Răspuns utilizator avertizat