| Tade2005 a întrebat:

Salut. Am auzit pe tiktok etc ..ca poti sa devin politist pompier jandarm cu 10 clase. Asa este?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Termina-ti liceul că este mai valabil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minciuni, asta ai auzit.

| Hyperion7 a răspuns:

Mi se pare că doar voluntar poți deveni

| ReddY25 a răspuns:

Și președinte chiar!

| ioana748 a răspuns:

Imi pare rau, dar este falsă aceasta informatie.
Toate activitatile specificate de tine au ca si cerința de studii, bacalaureatul.
Mult succes,

| Lupică27 a răspuns:

Sigur ca da, si cu doua se poate.

| Lupică27 a răspuns:

La jeann darmmerie minte multa nu se cere, prost sa fi sa ai putere.

| LisaJulie a răspuns:

Eu chiar te sfătuiesc sa nu îți iei informațiile de pe TikTok! Încearcă sa îți termini liceul pentru ca din păcate nu prea te mai privește nicăieri fără el

| Danezul99 a răspuns:

Doar pompier poți, ești încadrat ca și SGP ist la pompieri